O NAS
ZAJĘCIA
NASZA KADRA
GALERIA
WITAMY

WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ

 

AKTUALNOŚCI
cze 26, 2022

Drodzy rodzice i opiekunowie. Poniżej przedstawiamy Harmonogram Letniego Obozu Pływackiego, który odbędzie się w dniach 03.07 - 13.07.2022.

Dodatkowo postaramy się w miarę możliwości zamieszczać na funpage Facebooku UKP MARLIN GRYFINO wszystkie informacje, filmiki i zdjęcia, aby nic Wam nie umknęło.
Mamy nadzieję, że Wasze pociechy już nie mogą się doczekać wyjazdu i powoli zaczynacie pakować walizki :)

Nasi trenerzy/opiekunowie już są zwarci i gotowi na przygodę!
Frekwencja w tym roku przerosła nasze oczekiwania ale o tym już niebawem.

HARMONOGRAM OBOZU PŁYWACKIEGO     
SYPNIEWO 03.07-13.07.2022

  - 03.07.2022(niedziela)
8:00 zbiórka, parking CW Laguna
9:00 wyjazd ( ok 3h, 178 km)
12:00 dojazd do centrum Wypoczynkowo-Rehabilitacyjne Activ
12:00 – 14:00 – zakwaterowanie  
14:15 obiad 
16:30 – 18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja
19:45 wieczorek zapoznawczy (przedstawienie/zapoznanie się, omówienie planu obozu, przedstawienie przepisów bezpieczeństwa, omówienie regulaminów)
21:00 przygotowanie do ciszy nocnej 
22:00 cisza nocna

  - 04.07.2022(poniedziałek)
8:00 Pobudka 
9:00-9:15 śniadanie 
10:30-12:30 trening na basenie
13:00-14:00 czas wolny - gry i zabawy
14:15 obiad 
16:00-18:00 trening na basenie
19:15 Kolacja 
20:00 rozciąganie z marszobiegiem 
21:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna 

   - 05.07.2022(wtorek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie 
12:30 spacer do sklepu 
14:15 obiad 
15:00 rozciąganie z marszobiegiem 
16:30-18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja 
20:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 

   - 06.07.2022(środa)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie  
10:15 wyjazd do Rudnica Park 
11:00 dojazd na miejsce 
-17:00 wyjazd do ośrodka Active
19:15 kolacja
20:00 kontakt telefoniczny z rodzicami 
20:30 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna 

   - 07.07.2022 (czwartek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie
13:00-13:45 rozciąganie 
14:15 obiad 
15:00-16:00 odpoczynek poobiedni/ gry i zabawy w sali lub na świeżym powietrzu 
16:30-18:30 trening na basenie krytym 
19:15 kolacja
20:00 podsumowanie dnia oraz przedstawienie planu na dzień następny 
22:00 cisza nocna
 
   - 08.07.2022(piątek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:00-12:00 trening na basenie
12:30-14:00 odpoczynek 
14:15 obiad 
15:00-16:00 gry i zabawy 
16:30 –18:30 trening na basenie
19:15 kolacja 
20:00 rozciąganie 
22:00 cisza nocna

   - 09.07.2022 (sobota)
8:00 pobudka
9:15 śniadanie 
10:00- 12:00 gry zespołowe 
12:30 wyjście do sklepu
14:15 obiad 
15:00-17:00 trening na basenie 
18:00 kolacja 
19:30 ognisko
22:00 cisza nocna 

   - 10.07.2022 (niedziela)
8:00 pobudka
9:15 śniadanie
10:30 wyjazd nad jezioro 
15:30 obiad
16:30 – 18:30 marszobieg        
19:15 kolacja 
20:00 rozciąganie 
22:00 cisza nocna 

   - 11.07.2022 (poniedziałek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:30-12:30 trening na basenie  
13:00 wyjście do sklepu 
14:15 obiad
15:30 rozciąganie z marszobiegiem
16:30-18:30 trening na basenie 
19:15 kolacja 
20:00 podsumowanie dnia 
22:00 cisza nocna 

   - 12.07.2022 (wtorek)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie  
10:30 wyjazd do Militarne Borne 
- zajęcia poligonowe, przejazd pojazdem militarnym 
14:30 powrót do Centrum Active 
15:00 obiad
16:00-17:30 odpoczynek/ kontakt telefoniczny 
19:15 kolacja 
20:00 pakowanie się i przygotowanie do wyjazdu 
22:00 cisza nocna 

   - 13.07.2022(środa)
8:00 pobudka 
9:15 śniadanie 
10:30 wyjazd do domu, planowany dojazd na miejsce CW Laguna w Gryfinie ok godz.13:00/14:00
 
cze 14, 2022

 Drugi dzień zmagań za nami!

Oczywiście nie bylibyśmy sobą gdyby nie wysokie noty naszych zawodników!
 
Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie dzieci 10 i 11 lat
 
*50 m styl grzbietowy dziewcząt lat 10
12- miejsce Alicja Dubicka
11- miejsce Adrianna Kozieł
14- miejsce Marianna Rzewnik
 
*100 m styl zmiennym dziewcząt lat 10
11- miejsce Alicja Dubicka
6- miejsce Adrianna Kozieł
12- miejsce Marianna Rzewnik
 
*100 m styl dowolny dziewcząt lat 11. 1-miejsce Julia Świeboda
 
*100 m styl dowolny chłopców lat 11
13- miejsce Maksymilian Plombon
 
*100 m styl klasyczny dziewcząt
Lat 11
1- miejsce Julia Świeboda
 
*200 m styl zmienny chłopców lat 11
13- miejsce Maksymilian Plombon
 
Gratulacje dla zawodników i trenerów!